Príležitosť pre študentov

Spoločnosť Dúha, a.s. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky. V rámci rozširovania projektového tímu, hľadá nového kolegu / kolegyňu z radov študentov technických univerzít na pracovné pozície prípravár stavieb, rozpočtár, kalkulant.

Rozpočtár – kalkulant

Spoločnosť Dúha, a.s. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky. V rámci rozširovania projektového tímu, hľadá nového kolegu/ kolegyňu na pracovnú pozíciu prípravár stavieb, rozpočtár, kalkulant.

Stavbyvedúci

Spoločnosť Dúha, a.s. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky. V rámci rozširovania projektového tímu, hľadá nového kolegu na pracovnú pozíciu stavbyvedúceho.

Asistent stavbyvedúceho

Spoločnosť Dúha, a.s. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky. Hľadáme do nášho kolektívu nového kolegu na pozíciu asistent stavbyvedúceho.

Vodič – nákladného vozidla

Spoločnosť Dúha, a.s. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky. V rámci rozširovania projektového tímu, hľadá nového kolegu/ kolegyňu vodič/ka nákladného vozidla.

Žeriavnik – strojník

Spoločnosť Dúha, a.s. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky. V rámci rozširovania projektového tímu, hľadá nového kolegu žeriavnika.

Tesár

Spoločnosť Dúha, a.s. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky. V rámci rozširovania projektového tímu, hľadá nového kolegu na pracovnú pozíciu tesár.

Vodič – strojník

Spoločnosť Dúha, a.s. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky. V rámci rozširovania projektového tímu, hľadá nového kolegu strojníka – vodiča.

Železiar – armovač

Spoločnosť Dúha, a.s. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky. V rámci rozširovania projektového tímu, hľadá nového kolegu železiara – armovača.